10 листопада – Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development), відзначається з метою підвищення усвідомлення громадськістю в усьому світі, користі науки.

Проведення цього дня було рекомендоване ще у 1999 році на Всесвітній науковій конференції, що проводилася у Будапешті. ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день науки, проголосивши його на загальній конференції у 2001 році. У глобальному масштабі цей день був уперше відзначений 10 листопада 2002 року.

У рамках святкування Всесвітнього дня науки ЮНЕСКО співпрацює з урядами багатьох країн, науковими колективами та представниками населення.

У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного науковій діяльності приділяється особлива увага. Ми по праву пишаємося видатними вченими нашого університету, які зробили суттєвий внесок у розвиток багатьох галузей науки і агропромислового комплексу, сприяли прогресу країни. Серед них: лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки, член-кореспондент НААНУ, ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев, член-кореспондент НААНУ, проректор з наукової діяльності Володимир Надикто. А також доктори наук, професори: Анатолій Волох, Анжела Волошина, Володимир Діордієв, Анатолій Панченко, Наталя Сосницька, Олена Данченко, Олеся Пріс, Людмила Даценко та багато інших заслужених науковців. Сучасне покоління науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, студентів університету гідно продовжує славні традиції своїх попередників.

Вітаємо зі святом всіх науковців, викладачів, аспірантів, майбутніх вчених – студентів, бажаємо, щоб висоти науки завжди підкорялися. Зичимо міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, професійної інтуїції і росту, нових здобутків на славу університету, науки та України!

Ректорат, профком