93841176_695413554566639_3759304979207159808_nКожного року факультет агротехнологій та екології з нетерпінням чекає на квітень. Адже саме в цей чудовий і теплий місяць він святкує День народження.

Для світової історії 13 років – це лише коротка мить, але для нас – це ціле життя, це подія не лише в житті нашого факультету, а й знаменна дата для усього університету.

За 13 років існування, факультет агротехнологій та екології став одним з найуспішніших та найзатребуваніших у ТДАТУ. Цим ми завдячуємо усьому науково-педагогічному колективу і зокрема тим, хто очолював факультет і сьогодні прикладає багато зусиль для його процвітання.

Девіз нашого іменинника: «Професійність викладачів факультету визначається успіхом наших студентів-випускників»

Саме 22 квітня, наймолодший факультет ЗВО відзначає свій день народження. Дата вибрана не випадково – це Всесвітній день Землі, а факультет готує фахівців у сфері агрономії, екології, цивільної безпеки, харчових технологій, садівництва та виноградарства, геодезії та землеустрою готельно-ресторанної справи, які у майбутньому будуть дбати про розвиток і збереження природних ресурсів.

В зв’язку з карантином, цього року ми святкували свій День народження дистанційно. Протягом дня, на сторінку фейсбуку факультету АТЕ надходили привітання від керівництва ТДАТУ, декана факультету Ірини Іванової, заступників декана Галини Тараненко, Ніни Нєжнової, Юлії Чебанової, Людмили Шлєіної, Зої Золотухіної; завідувачів кафедр Максима Колеснікова, Оксани Єременко, Олесі Прісс, Юрія Рогача, Людмили Даценко, а також від студентської спільноти.

У цей урочистий день о 15:00 годині відбулось засідання факультету агротехнологій та екології на платформі ZOOM під час якої з привітальним словом звернувся ректор нашого навчального закладу доктор технічних наук, професор, член –кореспондент НААН України Володимир Кюрчев. Він подякував колективу за сумлінну працю, розвиток освіти і науки, побажав подальшого розквіту та творчих успіхів на освітянській та науковій ниві. Також  привітання та добрі побажання пролунали від першого декана, а нині проректора з навчально-педагогічної роботи, кандидата технічних наук, доцента Олександра Ломейка.

Також пролунали привітання зі святом від професорсько-викладацького складу та допоміжного персоналу, від декану факультету АТЕ Ірини Іванової.

Студентська рада факультету підготувала відеопривітання для студентів та викладачів і побажала процвітання, успіхів та натхнення! Підкорення нових горизонтів та не зупинятися на досягнутому!

Слід додати, що 12 квітня на факультеті проходив конкурс “Кращий студентський проект-облаштування майданчика для молоді», який розташовано біля центрального входу до 5-го корпусу з вул. Університетської. Узагальнюючи ідеї запропоновані у проектах слід сказати, що наша молодь хоче бачити майданчик як зону відпочинку, де кожен студент зможе провести свій вільний час і навіть при бажанні на цій території можна проводити пари, або факультативи невеликими групами.

Багато цікавих ідей було висловлено в представлених проектах. Отже саме в День факультету, 22 квітня, на офіційному сайті факультету АТЕ були оголошені результати. Дякуємо всім учасникам конкурсу та вітаємо з перемогою!

Дякуємо всім за теплі слова,за вітання та щирі побажання!

Життя факультету продовжується і попереду на нас чекає багато нових цікавих справ, сподівань, перспективних шляхів і нових зустрічей. Тож щасти тобі, та з Днем факультету, РІДНИЙ АТЕ!

Заступник декана з ОВР Людмила Шлєіна