«Яким   не  було  б  наше  сьогодні, мир – це наше завтра.»
В. Гюго

21 вересня світова спільнота святкує День Миру. Генеральна Асамблея заявила, що цей день буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня. Асамблея закликала всіх держав-членів Організації Об’єднаних Націй, регіональні і неурядові організації й окремих людей відповідним чином відзначати цей день, у тому числі шляхом освіти й інформування громадськості, і співпрацювати з Організацією Об’єднаних Націй.

Саме в цей день студентська рада факультету агротехнологій та екології  об 11:20 запросила молодь факультету на майстер-клас з виготовлення символу миру – голуба. Хлопці та дівчата із задоволенням освоювали таке цікаве заняття. Всі залишися задоволеними та пішли на заняття з гарним настроєм та приємними спогадами.

Дякуємо всім хто взяв участь у підготовці та проведенні майстер-класу.

Івова Наталія 21ОП  група

Л.І.Шлєіна  заст.декана ф-ту АТЕ з ОВР