Професійний досвід, підвищення культурного рівня, міжнародні зв’язки та перспективи – все це можна легко отримати після літньої практики в одній із країн світу. На хвилі євроінтеграції українських студентів радо приймають на таке випробування і часто непогано за це платять.

Щорічно велика кількість студентів цікавляться можливостями отримання міжнародного досвіду, який вже давно став реальністю для української молоді.

Одним із партнерів ТДАТУ є Київська компанія ILC, яка  вже 16 років працевлаштовує наших громадян закордоном. У цьому році компанія почала також проект із організації виробничих практик студентів українських ВНЗ. ILC пропонує проходження  практики на фермі “Ricken der Spreewaldbauer” біля м.Фечау (Німеччина). Продовж усього перебування студентів супроводжуватиме куратор від компанії, який допомагатиме їм вирішувати побутові та комунікативні проблеми. Крім отримання практичних навичок у ведені сільського господарства організатори планують здійснювати й культурну програму.

18 травня 38 студентів університету відвідали візовий центр посольства Німеччини для особистої подачі документів для отриманні віз. Студентів зустріли представники компанії та супроводжували їх протягом дня. Після подачі документів усіх супроводили до центрального офісу ILC для зустрічі із керівництвом.

Виїзд першої групи від компанії ILC назначено на 31 травня 2017 року із м. Києва.

Бажаємо усім успіхів та яскравих вражень!

Начальник міжнародного відділу Єфіменко Л.М.