DSC_000120 листопада в ЦКіД ТДАТУ пройшов перший міжфакультетський конкурс «ADRENALINE – шоу». Чотири команди факультетів ЕКТ, МТФ, ФЕБ та АТЕ боролися за Кубок ректора та грошову винагороду. Організаторами заходу стали факультет ЕКТ та Центр культури і дозвілля ТДАТУ.

Саме шоу складалося з п’яти конкурсів.

Перший – відеоконкурс. Кожна команда виклала відеоролик в Інстаграм з призивом прийти і підтримати саме їх команду, перед членами журі стояла не легка задача виявити відео якої команди найоригінальніше і найкреативніше.

Другий конкурс – це візитка команди. Кожна з чотирьох команд представили назву та гасло команди та розкрили тему «Чому я люблю свій факультет та університет».

У третьому змаганні «Вгадай мелодію» учасники вгадували мелодії запропонованих пісень та співали усією командою. Тут вже оцінювалося не тільки кмітливість,швидкість, але і вокальні здібності учасників .

Четвертий конкурс мав назву «Золота скриня», у скрині були сховані чотири предмета, команди, відповідаючи на запитання ведучого, відгадували сховані речі.

І, нарешті, змагання-флешмоб, яке учасники готували на запропоновані теми організаторів. Команда факультету ЕКТ обрали тему «Дискотека 80-х і 90-х»; Факультет МТФ – «Літо не закінчується ніколи»; факультет ФЕБ обрали тему «Сучасна мода», факультет АТЕ продемонстрували «Флешмоб на захист тварин».

Членами журі «ADRENALINE – шоу» були:

• голова журі Микола Хілько – директор конкурсу краси Міс Інтеркультурність, керівник Мелітопольської Ліги Сміх;
  • Анастасія Дьоміна – керівник танцювального колективу « FEEL DANCE»;
  • Дмитро Дорошенко – керівник вокальної студії «D’Voice»;
  • Наталія Мужиловська – організатор театралізованих народних, масових свят, режисер – постановник культурно-дозвіллєвих заходів.

Усі команди продемонстрували гарні результати, високий рівень підготовки в усіх конкурсах. Боролися достойно та запекло. У залі панувала захоплююча атмосфера! Вболівальники прийшли підтримати свої команди, свої факультети з плакатами та прапорами факультетів!

За результатами балів, журі присудило:

3 місце- почесно посіла команда факультету ЕКТ,

2 місце – команда факультету АТЕ,

1 місце – команда факультету МТФ

Переможцями, які вибороли ГРАН – ПРІ, стала команда факультету ФЕБ! Команда отримала Кубок ректора та грошову винагороду 1000 гривень.

Вітаємо переможців та учасників !!

Організатори заходу висловлюють особливу подяку спонсорам цього заходу – ректорату, профспілковому комітету університету, особисто ректору Кюрчеву Володимиру Миколайовичу. Також велика подяка телепресцентру університету та фабриці звуку «Елегія», керівник Володимир Нікулов, світлорежисеру Дмитру Гаврюшенко за технічну підтримку заходу.

За матеріалами Віталії Нікітіної,

Центр культури і дозвілля ТДАТУ