Сучасний агросектор давно відійшов від сохи і рала. Нині надпотужні трактори, інноваційні зрошувальні системи та дивовижні агрегати роблять все, щоб виростити, доглянути й зібрати врожай, а  ще –  обслужити і відремонтувати техніку. Саме це ― сфера роботи для агроінженера.

Агроінженерія – спеціальність, яка поєднує в собі технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва.

Сфера діяльності агроінженера:

• монтаж, налагодження, діагностування, випробування та технічне обслуговування сільськогосподарської техніки та обладнання;
  • застосування нових технологій та засобів АПК;
  • економічне обґрунтування технологій та технічних засобів в агропромисловому виробництві.

Підготовка агроінженерів у ТДАТУ це:

• насичена навчальна програма
  • ґрунтовна міждисциплінарна та багатопрофільна теоретична підготовка
  • використання методів STEM-освіти (S – science, T – technology, E –engineering, M – mathematics)
  • практична підготовка на базі провідних аграрних та машинобудівних підприємствах

Можливості під час навчання:

• Індивідуальна траєкторія навчання
  • закордонні практики та стажування
  • отримання посвідчення водія
  • отримання подвійного диплому в університеті Анхальт  (Німеччина)
  • творчі колективи, наукові гуртки та студентські організації
  • заняття у  секціях Спортклубу ТДАТУ «Таврія-університет»

Випускник може обіймати посади: керівник підприємства, головний інженер,

сервісний інженер, спеціаліста з продажу техніки, логіста, інженер-технолог

У ТДАТУ навчалися видатні агроінженери: тричі Герой Дмитро Моторний, академік Михайло Рунчев, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, ректор ТДАТУ (2006-2021рр.) Володимир Кюрчев і  ще багато відомих випускників- агроінженерів.

Чекаємо на тебе у ТДАТУ!

Долучайся до лав майбутніх агроінженерів!

#ТДАТУ #вступ2022 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ #умови_вступу_ТОТ #державнезамовлення #квота2