11 квітня 2018 року на енергетичному факультеті відбулася виховна година на тему «Академічна мобільність студентів енергетичного факультету ТДАТУ». На дружній зустрічі були присутні декан енергетичного факультету, професор Назаренко І.П., проректор з науково-педагогічної роботи, к.т.н., доцент  Ломейко О.П., викладачі та студенти  1, 2, 3 та  1С курсів.

Згідно з наказом  № 4-С від 02.01.2018 р. студенти 42 ЕН групи енергетичного факультету  Федькін Вадим та Хлепітько Вікторія в рамках програмами академічної мобільності  відвідали Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка.. Де навчались   протягом 10 днів з 26.02.2018 р. по 7.03.2018 р.

На виховній годині молоді люди поділились своїми враженнями про навчання у Харківському виші. Розповіли про недоліки та переваги ВНЗ розташованому у великому місті. В цілому студенти отримали задоволення від спілкування та навчання у дружньому нам університеті. Також зазначили, що це позитивний досвід для обох сторін.

Наприкінці зустрічі проректор з НПР Ломейко О.П. довів до присутніх інформацію стосовно правил участі в програмі  академічна мобільність студентів ТДАТУ, та про необхідність підвищення іміджу ТДАТУ при відвідуванні вищих навчальних закладів України.

Заступник   декана   енергетичного   факультету

з  ОВР Ковальов О.В.