IMG_0012Студентство – це велика сім’я. Неважливо, в якій країни ти живеш і в якому закладі вищої освіти навчаєшся – ми друзі!

18 березня 2019 року на факультет агротехнологій та екології та механіко-технологічний факультет Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного завітали гості з Миколаївського національного аграрного університету зі спеціальностей «Агроінженерія» та «Агрономія».

Протягом п’яти днів гості мешкатимуть у гуртожитку №4 та матимуть можливість спілкуватися зі своїми однолітками.

Важливим аспектом є те, що студенти продовжуватимуть навчання за своєю навчальною програмою, ознайомлюватимуться з методичною, навчальною та матеріальною базою, а ще перейматимуть досвід колег.

Сьогодні наша  молодь влаштувала гостям цікаву екскурсію територією університету,  під час якої було відвідано бібліотеку, спеціальні лабораторії і кабінети, музей ТДАТУ, заклади харчування та інші об’єкти інфраструктури університету. У вечірній час було організовано похід у будинок культури імені Шевченка на виступ команд «Ліги сміху». Веселі фото та чудова компанія стали незабутніми моментами цього вечора.

19 березня день розпочався зустріччю студентів Миколаївського національного аграрного університету з ректором ТДАТУ, доктором технічних наук, професором, членом-кореспондентом НААН України, Заслуженим працівником освіти України Кюрчевим Володимиром Миколайовичем, заступником декана факультету АТЕ  Шлєіною Людмилою Іванівною та заступником декана факультету МТФ Мовчаном Віталієм Федоровичем.

Володимир Миколайович звернувся з привітальним словом до студентів, побажав яскравих вражень, плідного навчання та вручив пам’ятні подарунки на згадку про навчання у нашому виші.

У цей же день у другій половині дня була організована екскурсія до Національного історико-культурного заповідника «Кам’яна могила».

Завдяки цій поїздці, наші гості мали можливість познайомитись з величчю заповідника «Кам’яна могила» – таємничої споруди у вигляді великих валунів, оточених курганами і давніми метрової висоти «кам’яними бабами» – фігурами воїнів, жінок, дітей. Учасники екскурсії дізнались багато нового про перші написи – петрогліфи, відвідали музей заповідника і побачили давні археологічні знахідки і пам’ятки історії.

За час екскурсійного виїзду студенти відпочили і отримали заряд позитиву на довгий час. Поїздка на Кам’яну Могилу являє собою своєрідну маленьку історію, в якій поповнюєш свої знання  та вчишся цінувати справжню красу, написану самою природою.

Ввечері студентська рада влаштувала перегляд кінофільму у кінотеатрі Перемоги м. Мелітополя.

Бажаємо нашим гостям яскравих вражень та плідного навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті ім. Дмитра Моторного!

За матеріалами: заст. декана з ОВР факультету АТЕ, ст.викладач

кафедри суспільно гуманітарних наук Шлєіна Л.І.