7 квітня на честь Міжнародного дня здоров’я активісти профбюро Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного провели щорічну акцію «Обміняй цигарку на цукерку». Мета акції – пропаганда здорового способу життя.

Студенти інформували курців про шкідливий вплив тютюнопаління на організм людини та закликали відмовитися від цієї звички. В якості символічної мотивації активісти пропонували обміняти небезпечну цигарку та смачну цукерку.

Незважаючи на сучасні ціни тютюнових виробів, студенти та викладачі погоджувалися взяти участь в акції. Деякі з них обіцяли кинути шкідливу звичку, останні добряче замислились. Зустрічалися й ті, хто вже кинув паління, і з гордістю повідомляли про це. Як результат акції, декілька десятків учасників за цей день викурили на одну цигарку менше, ніж зазвичай, чим додали собі та оточуючим здоров’я.

Всі зібрані цигарки було демонстративно знищено. Сподіваємося, що всі учасники акції незабаром позбудуться своєї залежності, як активісти профбюро цигарок.

Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких!

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору ТДАТУ