ветер застДо 75-річчя Перемоги на початку року планувалося багато різних акцій і урочистих подій. Життя вносить свої корективи. Але навіть карантин не зміг зупинити бажання університетської спільноти привітати своїх ветеранів. По іншому і не могло бути.

До 75-річчя Великої Перемоги Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного організував ряд заходів у рамках акції «Пам’ять загиблим, шана живим…». Ректорат і особисто ректор Володимир Кюрчев, голова Ради ветеранів ТДАТУ Віктор Петров, голова профкому університету Микола Андрущенко заздалегідь підготувалися до такої важливої події. На виділені кошти ветеранам були придбані продуктові набори, сформовані групи для відвідування ветеранів.

7 травня, напередодні Дня пам’яті та примирення, який відзначається в Україні 8 травня, представники ТДАТУ завітали до ветеранів. Від імені ректора університету Володимира Кюрчева ветеранів війни, ветеранів Університету, які все життя присвятили роботі у рідному МІМСГ-ТДАТУ, привітали голова Ради ветеранів ТДАТУ Віктор Петров, голова профкому ТДАТУ Микола Андрущенко, методист науково-методичного центру Ірина Ємець та завідуюча музею історії університету Людмила Петрова.

В умовах карантину, який триває в Україні майже два місяці, люди поважного віку обмежені у спілкуванні, тому візит гостей з рідного ТДАТУ став для них справжнім святом. Від керівництва Університету та профкому ветерани отримали продуктові набори, які стануть їм у нагоді, особливо під час карантину.

Делегацію ТДАТУ гостинно зустрічали:

ветеран війни Володимир Михайлович Сидоренко, 95 років, фронтовик, орденоносець, учасник бойових дій з 1943 по 1945, який пройшов з боями Україну, Прибалтику, Польщу, Пруссію, брав Кенігсберг, отримав чотири поранення і контузію. З 1954 по 1996 рікпрацював в Університеті;

ветерани Університету: Ігор Сергійович Сєрий, Віктор Лук’янович Фостік, Белла Олексіївна Смєлова, Катерина Петрівна Ліхобабіна, Петро Степанович Оленіч, Іван Федосійович Христенко, Ганна Олексіївна Стефановська, Іван Іванович Д’яченко, Леонід Олександрович Романчук, Олександра Петровна Карпова та Людмила Пилипівна Поршнева.

Саме ці ветерани Університету у різні роки зробили вагомий внесок у розвиток, тоді ще Інституту механізації сільського господарства. Ігор Сергійович Сірий довгий час був ректором, зараз працює в університеті професором кафедри ТССвАПК; Іван Федосійович Христенко обіймав посаду завідувача відділу ТСЗ; свої знання студентам передавали викладачі Людмила ПилипівнаПоршнєва, Петро Степанович Оленіч, Олександра Петрівна Карпова, Віктор Лук’янович Фостік, Володимир Михайлович Сидоренко, Белла Олексіївна Смєлова.

Ректорат, Рада ветеранів та профком Університету від щирого серця вітає усіх ветеранів війни, ветеранів Університету з 75-річчям Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Бажаємо ветеранам довгих років життя та міцного здоров’я.

Ми пам’ятаємо! Ми шануємо! Ми пишаємося!

Редакційно-видавничий відділ