26 жовтня з метою презентації навчальних закладів міста у Центрі культури і дозвілля Таврійського державного агротехнологічного університету відбулась профорієнтаційна акція «Випускник – 2019».

Захід організовано Мелітопольським міськрайонним центром зайнятості за підтримки Управління освіти міської ради та відділу освіти  Мелітопольської райдежадміністрації у рамках Місячника профорієнтації.

В акції взяли участь 10 навчальних закладів як вищої так і професійно-технічної ланки. Наш університет представили відділ профорієнтації та довузівської підготовки і співробітники кафедр, які відповідальні за профорієнтаційну роботу. Протягом дня з викладачами та студентами університету поспілкувалось біля 500  школярів 9 – 11 класів.

У межах акції було проведено профорієнтаційну виставку, на якій усі бажаючі отримали інформаційну продукцію про університет. Випускники шкіл ознайомились зі спеціальностями, організацією навчального процесу,  умовами проходження закордонної практики.

Після виставки присутнім була представлена інформаційно-розважальна програма.

Відкрив захід директор Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості Олександр Темних. Він зауважили, що вибір професії для випускників сьогодні є досить актуальним і розширення знань про спеціальності, що користуються попитом на регіональному ринку праці є відповідальним кроком. До гостей звернувся директор центру стратегічного розвитку територій Андрій Орлов і закликав молодь, яка тільки-но вийде на ринок праці, оцінити свої можливості та переваги до тієї чи іншої професії. Із різнобарв’я професій обрати одну, та ще й таку, щоб не розчарувала. Традиційно участь у акції беруть і роботодавці. Цього року представник публічного акціонерного товариства «Гідросила» ознайомив усіх зі своїми підприємством та звернув увагу, що вибір професійного шляху – важлива та відповідальна справа.

Також з вітальним словом до випускників звернувся перший  проректор ТДАТУ Скляр О.Г.

Докладно про університет перед випускниками та запрошеними, про особливості навчання, закордонні практики, курси військової підготовки розповіла начальник ВПДП Циновська Т.Т.

Українська народна пісня «Ой за горами музиченько» у виконанні солістки вокально-хорового колективу «М’ЮЗИК ЛЕНД» Єлизавети Васютинської викликала захват та підняла настрій усіх присутніх. Народний ансамбль танцю «Юність», у виконанні наших студентів, подарував запальний танець «Вогняний шторм». Молодь університету продемонструвала, що не тільки навчається за спеціальностями але й має можливість творчо розвиватись у ТДАТУ, знайти справу до душі.

Захід «Випускник – 2019» пройшов динамічно, організовано, що було результатом системної та послідовної роботи організаторів акції.

Тільки в результаті постійної та цілеспрямованої профорієнтаційної роботи ми зможемо сформувати у випускників навчальних закладів стійке бажання вступати до лав нашого університету.