9 березня в Україні святкували День народження Тараса Григоровича Шевченка, видатного поета, художника, прозаїка, драматурга, художника, політичного та громадського діяча.

З цієї нагоди, студентська рада Механіко-технологічного факультету, на минулих вихідних, провела пізнавальний захід, де учасники зосередилися на тому, щоб пізнати Тараса Шевченка як людину, не акцентуючи уваги на його літературних досягненнях.

Студенти цікаво і корисно провели час у студентському колі, обговорюючи факти про Шевченка, які найбільше їх вразили . Також, учасники вебінару, по завершенню основної частини заходу, за власним бажанням, понад годину, спілкувалися на вільні теми.

Ми сподіваємося, що такі заходи допоможуть зберігати та просувати культурну спадщину, яку створив Шевченко, та розвивати українську мову та культуру серед молоді.

Дякуємо всім, хто взяв участь у заході, і бажаємо успіхів та нових звершень!

Колектив студентської ради МТФ