У Таврійському ДАТУ відбулось планове засідання студентської ради Університету. На обговорення були висунуті нагальні проблеми щодо роботи кожного сектору та голів факультетських студентських рад.

Студентські активісти обговорили наступні питання:

1. Підготовка до загальноміського заходу «Том Сойєр Fest», що планується на 17 квітня, участь студентів від факультетів, максимальна допомога від кожного сектору в організації заходу.
2. Представлення складу студентських рад факультетів у вигляді стендів та висвітлення у соціальних мережах.
3. Залучення студентів для створення проєкту «Модель ООН», створення логотипу, власної сторінки у соціальних мережах, пошуки коштів, співпраця зі спонсорами.
4. Прискорення ремонту простору «Студентський Hub», аби встигнути до відкриття, що заплановано на 29 березня.
5. Розробка календаря заходів на факультетських, університетському та міському рівнях.

Засідання пройшло продуктивно: були поставлені чіткі задачі та дедлайни для кожного учасника. Не дивлячись на велику кількість завдань, активісти студативу із задоволенням приймають нові виклики та завжди проявляють ініціативу.

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору студради ТДАТУ