25 вересня Мелітополь відзначає свій 237-й День народження. Щороку активну участь у святкуванні головного свята медового міста бере Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

Цього року локація ТДАТУ розгорнулась у самісінькому центрі парку культури та відпочинку, поблизу головного фонтану. До речі, саме Таврійському ДАТУ випала честь відкрити виставку закладів вищої освіти Мелітополя.

Показати Університету дійсно є що, здобутків та розробок у ТДАТУ чимало. По-перше саме Таврійський ДАТУ є виробником брендової черешневої продукції. Завдяки співпраці науковців закладу вищої освіти з керівництвом міста у 2020 році «Мелітополька черешня» стала географічним брендом.

Кожен факультет наочно продемонстрував свої спеціальності. Мелітопольці могли не лише побачити моделі наукових розробок ТДАТУ а й скуштувати яблука, мед та смачні пончики, технологію виробництва яких на лабораторних заняттях вивчають наші студенти.

На полях науково-дослідного центру ТДАТУ найближчим часом планується встановити сучасну систему зрошення. Її розробка – це кропітка праця науковців Механіко-технологічного факультету. Факультет енергетики та комп’ютерних технологій представив свою новітню розробку – «Розумний дім». А факультет економіки та бізнесу креативно презентували усі свої спеціальності.

Всі бажаючі могли отримати вичерпну інформацію про навчання у ТДАТУ та сфотографуватися біля яскравої фотозони. Гарний настрій створювали творчі колективи Центру культури і дозвілля. Кожен, хто проходив біля святкової виставки Таврійського ДАТУ, не міг не зупинитися.

Керівництво міста та області також завітало до локації ТДАТУ. Саме Таврійський ДАТУ поважні гости відвідали першим серед міських закладів освіти. Делегацію очолив народний депутат Сергій Мінько, мер міста Іван Федоров, голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух, та профільні заступники міського голови.

Ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев та студентська спільнота зустріли їх хлібом з сіллю. Здобутки Університету гостей приємно вразили.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»