Мелітополь прагне відповідати рівню європейського міста, де кожен мешканець може висловлювати свою думку та задекларувати власні інтереси. Тому одним з напрямів діяльності органів місцевої влади стало залучення студентів до процесу прийняття рішень із використанням інструментів публічної партисипації.

Публічна партисипація – один із найефективніших шляхів посилення комунікації між суспільством і місцевими органами влади, а також підвищення рівня знань про врахування думки громади при ухваленні важливих рішень на місцевому рівні.

З цією метою, в межах проведення Всеукраїнського тижня права, викладачами кафедри публічного управління, адміністрування та права Наталею Горбовою та Оленою Нестеренко організовано зустріч студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» з представниками органів місцевого самоврядування.

Директор централізованої бібліотечної системи відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області, чинний депутат 8-го скликання Мелітопольської міської ради Інна Єфименко ознайомила студентів з прикладами успішної проєктної діяльності органів місцевої влади з громадськими організаціями міста, та можливостями участі в цій діяльності студентів спеціальності.

Начальник відділу судової роботи виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Дмитро Шостак пояснив, які існують правові механізми втілення проектної діяльності та порядок реєстрації громадських організацій.

Маємо надію, що ця зустріч стане запорукою активної співпраці студентської молоді та органів місцевого самоврядування.

Факультет економіки та бізнесу