Система викладання у закладах вищої освіти щороку набуває нових форм. Цьому сприяє розвиток сучасних технологій, які щільно увійшли до нашого життя.

На факультеті агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного розпочався тренінг «Андрагогіка VS педагогіка». Андрагогіка (від грец. andros – доросла людина і agoge – керівництво, виховання). Його мета – впровадити цікаві форми подачі матеріалу на лекціях та лабораторно-практичних заняттях, щоб «підігріти» інтерес студентів до отримання знань.

Протягом декількох днів викладачі кафедр факультету у неформальній обстановці будуть спілкуватися з експертами та намагатися перейняти від них якомога більше нових ідей для «підживлення» навчального процесу.

За матеріалами кафедри ХТ та ГРС