Агротаврия_січень_2020_page-00011Редакційно-видавничий відділ підготував черговий 293-й номер університетської газети «Агро Таврія».

На шпальтах видання висвітлені важливі та цікаві події з життя університету. Переглянувши  номер, можна дізнатися: про те що для 90-річного професора ТДАТУ Ігоря Сергійовича Сєрого було найголовніше у житті, про  співпрацю нашого університету з Китаєм та хто зі студентів Таврійського ДАТУ став представником найкращої ОТГ за результатами проекту «Е-рішення для громад». А також, читайте у номері: про співпрацю ТДАТУ з громадською спілкою «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший», хто буде отримувати стипендії  Верховної ради та Президента України, а також хто зі студентів ТДАТУ став чемпіонами міста з футзалу.

Друкований примірник завжди чекає на вас у читальному залі наукової бібліотеки, де зберігаються підшивки газети за всі роки її існування та в музеї університету.

Ознайомитися з номером газети в електронному вигляді можна на веб сайті ТДАТУ. Для цього треба перейти за посиланням.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ “Агро Таврія