IMG_3912 До студентів завітав випускник нашого факультету, а тепер і один з провідних зареєстрованих виробників продукції бджільництва – Генсицький Максим. Він розповів про деякі деталі свого ремесла, а саме: значення бджільництва, користь продукції, що виробляється, рентабельність цієї справи, поведінку бджіл та їхній внутрішньо-сімейний устрій. Було наголошено, що для початку будь-якої справи головним є не стільки наявність початкого грошового капіталу, скільки «капіталу знань».

Слухачів зацікавила тема, тому під кінець захід плавно перейшов у дискусійну форму, жодне питання не лишилось без відповіді.

Усіх охочих здобути знання з бджільництва, запрошуємо на курси «Пасічник». За інформацією можна звернувшись до деканату факультету АТЕ, з 8:00  до 16:30 години.

За матеріалами Людмили Шлєіної

Редактор інформаційного центру

Факультету АТЕ  Галкіна Є.