photo_2020-04-10_17-13-4110 квітня 2020 року на факультеті АТЕ відбувся онлайн-семінар співробітників деканату з кураторами академічних груп.
    На засіданні були присутні 15 співробітників структурного підрозділу: декан факультету АТЕ  Іванова І.Є., заступники декана з навчальної роботи Тараненко Г.Г., Нєжнова Н.Г., Чебанова Ю.В., заступник декана з організаційної та виховної роботи Шлєіна Л.І., заступник декана з наукової роботи Золотухіна З.В., голова сектору профорієнтаційної роботи факультету Ангеловська А.О., голова профбюро факультету Щербакова Н.В., секретарі деканату Очкань Т.О., Романова С.О., Ганчук К.О., куратори  Кулик А.С., Жукова В.Ф., Гапріндашвілі Н.А., Капінос М.В., Скіба В.П.
  Робота семінару складалася з декількох питань.
   Декан факультету Іванова І. Є. розпочала семінар з обговорення питання результатів роботи студентів на навчально-інформаційному порталі ТДАТУ, особливості дистанційної роботи з питань вдосконалення освітнього процесу в умовах карантину на платформі ZOOM.
  Наступним питанням стало обговорення результатів розробки студентських проектів облаштування “Кращий студентський проект-облаштування майданчика для студентської молоді» біля 5-го корпуса. Заступником декана з ОВР АТЕ Шлєіною Л.І. Було зазначено, що на розгляд комісії надійшло 16 проектів з яких 7-м колективних від груп і 9-ть одноосібних. Кураторам були надані критерії за якими будуть оцінюватись роботи, а саме: креативність (ідея); наповненість проекту, деталізація, опис; форма представлення (презентація, фото); бізнес супровід (розрахунок витрат). Вже у понеділок, 13 квітня 2020 року буде працювати комісія з проектами і їх оцінювання.
  Третім питанням стало обговорення планів щодо виховної роботи на факультеті АТЕ, а саме обговорення семінару «Сутність та структура гендерної культури здобувачів аграрних закладів вищої освіти», та доцільність впровадження семінарів для кураторів щодо формування цієї культури у студентської молоді. Шлєіна Л.І. запропоновала тематику семінарів для подальшої роботи з  кураторами.
   Підсумувала роботу онлайн-семінару декан факультету агротехнологій та екології Іванова І.Є. побажавши всім здоров’я і нагадала про профілактичні дії в умовах карантину.
  Наступна онлайн-конференція дистанційне засідання Ради факультету агротехнологій та екології запланована на 13.04.2020 р. о 16:00. Адже, злагоджена робота колективу – запорука результату!

За матеріалами декана факультету АТЕ Ірини Іванової та

заступника декана з ОВР АТЕ Людмили Шлєіної