1    15.07.2021 р. до  факультету агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного завітали випускники ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ».

Декан факультету АТЕ к.с.-г.н., доцент Ірина ІВАНОВА звернулась до випускників з привітальною промовою, в якій побажала успіхів у майбутньому, не зупинятися на досягнутому і прагнути до нових висот, а також ознайомила студентів коледжу з перспективами навчання у ТДАТУ та надала вичерпну інформацію  про умови навчання за дуальною освітою.

Випускники поспілкувались із заступником декана з навчальної роботи к.пед.н., доцентом Галиною ТАРАНЕНКО та головою сектору профорієнтаційної роботи на факультеті АТЕ, асистентом кафедри геоекології і землеустрою Аллою АНГЕЛОВСЬКОЮ з приводу питань Вступної кампанії – 2021 року та подальшого навчання у ТДАТУ за скороченим терміном навчання.

Студентам було проведено екскурсію університетом, факультетом АТЕ, гуртожитком №4. Гості також відвідали Лабораторію моніторингу якості ґрунтів та продукції рослинництва, навчально-дослідну теплицю ТДАТУ, Лабораторію ресторанної справи та Лабораторію технології  продукції ресторанного господарства, де на них чекав приємний сюрприз у вигляді смаколиків власного виробництва, що випікалися у лабораторії із дотриманням усіх вимог здорового харчування.

Висловлюємо велику подяку адміністрації коледжу за співпрацю та надану можливість привітання випускників!

Інформаційний супровід:

заст. декана з навчальної роботи

Галина ТАРАНЕНКО