2 Кожна освітня програма, як єдиний комплекс освітніх компонентів (предметів вивчення, дисциплін, індивідуальних завдань, контрольних заходів тощо), спланованих і організованих для досягнення визначених результатів навчання, має свою специфіку та унікальність.

12 лютого 2020 року на кураторській годині факультету АТЕ відбулась зустріч студентів спеціальностей «Цивільна безпека», «Екологія», «Геодезія та землеустрій», «Готельно-ресторанна справа» з адміністрацією університету, зокрема, ректором ТДАТУ, проф. Кюрчевим В.М., деканом факультету АТЕ, доц. Івановою І.Є., гарантами освітніх програм проф.Даценко Л.М., проф. Рогачем Ю.П., доц. Тарусовою Н.В., омбудсменом університету М.Семоновим та студентським активом факультету АТЕ з метою визначення обізнаності студентів факультету АТЕ щодо фокусу їхніх освітніх програм, вибору індивідуальної освітньої траєкторії навчання, а також питання академічної доброчесності, дотримання загальноприйнятих норм морально-етичної поведінки здобувачами вищої освіти та викладачами університету.

Студентам було надано інформацію щодо специфіки їхніх освітніх програм та можливостей індивідуальної траєкторії навчання, щодо змісту документів, які містять політику і стандарти дотримання академічної доброчесності в межах структурного підрозділу та визначають політику й стандарти дотримання академічної доброчесності у закладі вищої освіти – Кодексом честі.

Студентський омбудсмен ТДАТУ Семенов М. повідомив про зміст документів, що визначають алгоритм дій у разі виявлення проявів академічної недоброчесності. Омбудсмен детально розповів як діяти у проблемних ситуаціях, що стосуються освітнього процесу, куди звертатися, коли виникли ідеї щодо поліпшення студентського життя чи потреба у пораді чи реальній допомозі.

Наступним і досить важливим питанням для студентської молоді стало обговорення питання про порядок призначення виплати стипендії студентам ТДАТУ, під час обговорення якого було розглянуто загальні положення про академічні стипендії в університеті, соціальні стипендії, підстави для призначення соціальних стипендій, порядок використання коштів для надання матеріальної допомоги та заохочення в університеті. Досить жваво обговорювалося питання щодо порядку формування академічного рейтингу та критеріїв рейтингу особистих досягнень студентів ТДАТУ.

Інформаційний супровід:

заступник декана АТЕ з НР Тараненко Г.Г.

DSC_0057  3 4 5 6 7