Науково-дослідна робота студентів на факультеті АТЕ є продовженням і поглибленням освітнього процесу та проводиться безпосередньо на кафедрах факультету АТЕ та в межах філій   науково-дослідних установ з якими укладено кафедрою договори про співпрацю.

Один з студентських наукових гуртків кафедри ПОВ та БХ факультету АТЕ, створений з метою залучення обдарованої студентської молоді до винахідницької роботи за темою : «Адаптованість сортів кісточкових культур до вирощування в умовах Південного Степу України та придатність їх плодів до первинної переробки та зберігання».   Робота гуртка спрямована на розширення індивідуальної освітньої траєкторії молоді та наукового потенціалу , формування навичок науково-дослідної роботи студентів у вільний від освітнього процесу час.

Робота студентського наукового гуртка проводиться згідно індивідуальної освітньої траєкторії кожного здобувача вищої освіти та з урахуванням методичних особливостей проведення наукових досліджень за обраним напрямком. У перший тиждень 2 семестру поточного навчального року керівником наукового гуртка – доц. Івановою І.Є. в межах зустрічі з студентами спеціальностей «Агрономія», «Садівництво та виноградарство»були окреслені питання, що будуть досліджені впродовж весняного та літнього  періоду навчання.

Атмосфера наукових гуртків на факультеті дозволяє студентам відчути себе справжніми ораторами, науковцями , фахівцями-садоводами та агрономами, а також надає студентам можливість зрозуміти тонкощі агрономічної та садівницької справи!

Інформаційий супровід :керівник наукового гуртка  доцент кафедри ПОВ та БХ Іванова І.Є.

photo_2020-01-16_08-36-36 (2) photo_2020-01-16_08-36-36 (3) photo_2020-01-16_08-36-36