IMG_8623В умовах посилення ролі освітніх вимірювань та освітньої аналітики у процесі зовнішньої оцінки якості освітньої діяльності закладів вищої освіти академічна спільнота ТДАТУ ім. Дмитра Моторного потребує обговорення нагальних проблем вищої освіти та стосовно спільного пошуку оптимальних шляхів їх вирішення, як на рівні України, так і в межах університету.

На факультеті Агротехнологій та екології 10 грудня 2019 року було проведено зустріч стосовно роз`яснення елементів прогресивної концепції розвитку вищої освіти сьогодення. До семінару змогла долучитись молодь та весь професорсько-викладацький склад факультету.

В ході зустрічі проректором з НПР Ломейко О.П. було зосереджено увагу на стратегії та місії університету та  на основних компонентах освітньої траекторії нашого ЗВО і нормативних документах в сфері освіти. Олександ Петрович наголосив, що: «Сьогодні університет та кожний учасник освітнього процесу повинен  усвідомити свою унікальність, суспільну роль, цінності, місію і власне дух університету!».

В умовах бурхливого розвитку факультету АТЕ деканом Івановою І.Є. було зазначено крітерії оцінювання сучасного освітнього процесу. Життєздатність спеціальностей сьогодні визначається на етапі акредитації не тільки на результатах освітнього процесу, а й на самому процесі. Тобто на рівні ЗВО,  в межах факультету АТЕ  та його 5-ти кафедр необхідно організувати якісний освітній процес, спираючись на принципи власної університетської автономії.

У ході зустрічі з гарантами спеціальностей було розглянуте питання роботи Центру моніторингу якості освіти у ТДАТУ стосовно удосконалення та поточної організації внутрішньої системи забезпечення якости ЗВО, обговорені графікі зрізів по дисциплінам, питання анкетування студентів для визначення рівня викладання дисциплін у 1 семестрі 2019-2020 н.р.

В ході зустрічі було важливо почути думку як викладачів, так і студентів, тому що тільки консенсус, спільні зусилля студентів, викладачів, керівництва університету дадуть нам змогу створити реальні умови для розвитку, залучення зовнішніх інвестицій та перетворити вищу освіту на ефективну, відкриту та інклюзивну систему.

Інформаційний супровід декан факультету АТЕ ТДАТУ ім.Дмитра Моторного Іванова І.Є.

Заст. декана з ОВР Шлєіна Л.І.

IMG_8613  IMG_8615