05.02.2020 року співробітники науково-дослідного відділу Приазовського НПП Тетяна Ярова і Галина Микитинець провели екологічну бесіду з презентацією «Біорізномніття водно-болотних угідь Приазовського національного природного парку» та демонстрацією відеофільму «Відкриття постійного водного сполучення Молочного лиману з Азовським морем» для студентів ІІ-ІV курсів факультету агротехнологій та екології ТДАТУ ім. Д. Моторного. Захід був приурочений до Міжнародного дня водно-болотних угідь, що відзначається щороку 2 лютого – день підписання Рамсарської конвеції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення. В 2020 році за рекомендацією Секретаріату конвенції заходи з цієї нагоди проводяться за темою «Водно-болотні угіддя і біорізноманіття». Метою заходу було привернути увагу студентів до проблем водно-болотних угідь, підвищити рівень їх екологічної свідомості та сприяти залученню до діяльності зі збереження ВБУ.

В ході бесіди були розкритті поняття про біорізноманіття та значення водно-болотних угідь для його збереження, рамсарські угіддя та критерії, за якими Молочний лиман та гирло р. Берди, Бердянська затока та Бердянська коса віднесені до ВБУ міжнародного значення. Особливу увагу приділили екологічному стану Молочного лиману та необхідності постійного з’єднання з Азовським морем для збереження біорізноманіття. Студенти були уважні та активні, особливий інтерес у них викликало обговорення стану Молочного лиману.

Тетяна Ярова – молодший науковий співробітник;

Галина Микитинець – науковий співробітник;

Олександр Антоновський – заступник начальника науково-дослідного відділу Приазовського НПП;

DSC_0016 DSC_0017 DSC_0018