30.10.2019 р. відбулася зустріч магістрів факультету АТЕ з начальником відділу зв’язку з виробництвом В.А. Сінгаєвським з питань майбутнього працевлаштування після закінчення навчання в ТДАТУ імені Дмитра Моторного.

На зустрічі був зроблений наголос на те, що серед актуальних завдань розвитку й забезпечення ефективного функціонування закладу вищої освіти  важливим є напрямок удосконалення роботи у сфері працевлаштування випускників. Випускники дізналися про вимоги нового керівництва МОН, нового Закону «Про вищу освіту»  та  сучасного ринку праці, відповів на запитання студентів, роз’яснив, які документи потрібні для працевлаштування при закінченні ЗВО, а також була  запропанована допомога відділу з працевлаштуванням всім студентам, які звернуться за допомогою у пошуку першого робочого місця.

IMG_6587 IMG_6588 IMG_6589 IMG_6591 IMG_6592 IMG_6593 IMG_6595 IMG_6596