изображение_viber_2021-10-06_09-35-04-703Усе частіше в освітянській спільноті доводиться чути термін «academic integrity» або ж «академічна доброчесність».

Питання академічної доброчесності, дотримання загальноприйнятих норм морально-етичної поведінки студентами та викладачами університету постійно підіймається кураторами та адміністрацією факультету АТЕ ТДАТУ під час спільних зустрічей з академічною групою.

6 жовтня 2021 року на кураторській годині факультету АТЕ відбулось обговорення питань академічної доброчесності зі студентами спеціальності  «Готельно-ресторанна справа». Заступник декана з організаційно-виховної роботи Людмила Шлєіна  ознайомила академічну спільнотуз поняттям академічної доброчесності як проблеми суспільства. Людмила Іванівна наголосила на тому, що академічна доброчесність відповідальність кожного за дотримання принципів:

• чесності
  • довіри
  • справедливості
  • поваги
  • відповідальності
  • створення та вираження власних ідей
  • посилання на всі джерела інформації
  • виконання завдань самостійно чи підтвердження співпраці
  • точне представлення результатів під час проведення
  • власних досліджень
  • чесність під час екзаменів

Також студенти були ознайомлені зі змістом документів, які містять політику і стандарти дотримання академічної доброчесності в межах структурного підрозділу, а також ознайомла з документом, що визначає політику та стандарт дотримання академічної доброчесності у ЗВО – Кодексом честі ТДАТУ.

Наступним і досить важливим питанням для студентської молоді стало обговорення «Положення про порядок призначення виплати стипендії студентам ТДАТУ». Під час обговорення були розглянуті  загальні положення, академічні стипендії в університеті, соціальні стипендії, підстави  для призначення соціальних стипендій, порядок використання коштів для надання матеріальної допомоги і заохочення в університеті. Детально розглянуто питання порядку формування академічного рейтингу та критерії рейтингу особистих досягнень студентів ТДАТУ.

За матеріалами заступник декана з ОВР АТЕ Людмили Шлєіної

изображение_viber_2021-10-06_09-35-13-330  изображение_viber_2021-10-06_09-35-11-662

изображение_viber_2021-10-06_09-35-05-970изображение_viber_2021-10-06_09-35-06-379

изображение_viber_2021-10-06_09-35-08-754