10.12.2021 р. декан факультету АТЕ к.с.-г. н., доцент Ірина ІВАНОВА та голова сектору профорієнтаційної роботи на факультеті АТЕ асистент кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи Алла АНГЕЛОВСЬКА завітали до ВСП «Мелітопольський  фаховий коледж ТДАТУ імені Дмитра Моторного» з метою знайомства та у межах профорієнтаційної роботи з 1-3 курсами та випускниками спеціальності 201 «Агрономія».

Ірина ІВАНОВА ознайомила студентів коледжу з перспективами навчання в ТДАТУ, навчально-виробничі та закордонні практики, дуальне навчання, інфраструктуру університету, студентське самоврядування та дозвілля. Презентували не тільки спеціальності, а ще й наш перстпективний город, який стрімко розвивається в усіх сферах життя. Було предемонстровано обзорні відеороліки про м.Мелітополь та спеціальності АТЕ.

Висловлюємо велику подяку адміністрації коледжу за співпрацю та надану можливість проведення зустрічі з випускниками.

Інформаційний супровід:

голова сектору ПОР АТЕ,