фото39 квітня 2020 р. в умовах дистанційного навчання відбулася нарада деканату агротехнологій та екології з використанням он-лайн сервісу-  платформи Zoom.
     На засіданні були присутні 11 співробітників структурного підрозділу: декан факультету АТЕ  Іванова І.Є., заступники декана з навчальної роботи Тараненко Г.Г., Нєжнова Н.Г., Чебанова Ю.В., заступник декана з організаційної та виховної роботи Шлєіна Л.І., заступник декана з наукової роботи Золотухіна З.В., голова сектору профорієнтаційної роботи факультету Ангеловська А.О., голова профбюро факультету Щербакова Н.В., секретарі деканату Очкань Т.О., Романова С.О., Ганчук К.О.
     Декан факультету Іванова І. Є. розпочала нараду з обговорення питання контролю роботи студентів з боку кураторів та заступників деканів з НР на навчально-інформаційному порталі ТДАТУ згідно індивідуального графіку. Заступники декана з навчальної роботи звітували щодо проведеної роботи в рамках дистанційного навчання з проблемними студентами. Визначено проблемну групу студентів з якою вирішено працювати індивідуально. Було визначено  налагодити  он-лайн сервіс – платформу Zoom для роботи в системі кафедр факультету–завідуючі, кафедри–деканат–кураторські групи.
    Заступник декана з організаційної та виховної роботи Шлєіна Л.І. ознайомила присутніх із підсумками конкурсу “Кращий студентський проект-облаштування майданчика для студентської молоді» місце розташування якого, центральний вхід біля 5-го корпусу. До розгляду було надано 16 проектів, які відрізнялися креативністю та індивідуальним підходом студентів. Результати конкурсу будуть оголошені в он-лайн режимі в День народження факультету АТЕ – 22 квітня 2020 р.
    Колективом деканату були визначені позитивні моменти в роботі колективу та визначені проблемні питання, окреслено шляхи їх вирішення. Незважаючи на умови роботи під час карантину є ряд питань, які необхідно обов’язково вирішувати в стислий період. Тому, на завершення було заплановано додатковий семінар кураторів факультету за допомогою сервісу ZOOM на 10.04.2020 р. о 16.00., також колектив структурного підрозділу веде підготовку до дистанційного засідання Ради факультету агротехнологій та екології на 13.04.2020 р. (16.00). Адже, злагоджена робота колективу – запорука результату!

За матеріалами декана факультету АТЕ Ірини Іванової та

заступника декана АТЕ з навчальної роботи Юлії Чебанової