В умовах демократизації освітнього процесу на факультеті АТЕ ТДАТУ ім. Дмитра Моторного активно використовують новітні форми співробітництва викладача зі студентом та впроваджують технології та засоби, що сприяють якісному отриманню освіти у ЗВО.

Сьогодні пріоритетом набуття знань є підготовка молодого покоління до життєздатності в інформаційному суспільстві, розроблення сучасних інформаційно-комунікаційних засобів, що забезпечують подальше удосконалення навчально-виховного процесу та його доступність. На факультеті цьому сприяє  впровадження новітніх систем елементів дистанційного навчання в формі інформаційного порталу, електронного журналу та кабінету студентів, що працює в університеті на сайті ЗВО.

Вдосконалення навчальних програм щодо викладання дисциплін, як для студентів так і викладачів на факультеті у 2019-2020 н.р. відбувається через створення Syllabus.

Силлабус (Syllabus). – це навчальна програма дисципліни, яка включає в себе опис навчальної дисципліни, мету та завдання, змістові модулі та найменування тем занять, тривалість кожного заняття, завдання до самостійної роботи та інші компоненти.

Обговорення змісту Syllabus, як персоніфікованих програм викладача для навчання студентів спеціальностей «Геодезія та землеустрій» , «Екологія», «Цивільна безпека» в межах 3-х освітніх програм з кожної навчальної  дисципліни відбулось на факультеті АТЕ 5.12.2019р. з ведучими викладачами ТДАТУ ім. Дмитра Моторного. Перед викладацькою аудиторією факультету щодо структури  Syllabus виступив голова методичної ради факультету МТФ, к.т.н. доц., Смєлов О.О.

Розробка Syllabus відбувається на факультеті на засадах  відповідності освітніх програм (ОП) підготовки фахівців для  спеціальностей «Геодезія та землеустрій» , «Екологія», «Цивільна безпека» до вимог відповідних професійних стандартів. Відповідні ОП та навчальні плани були підтримані та затверджені академічною спільнотою, здобувачами вищої освіти у ЗВО та стейкхолдерами регіону. Як зазначив декан факультету АТЕ – Іванова І.Є. та гаранти 3-х спеціальностей – д.г.н., проф. Даценко Л.М., к.т.н., проф.. Рогач Ю.П., кб.н.,доц. Тарусова Н.В.: «Обрана форма персоніфікованої  програми викладача (Syllabus) повинна обов’язково враховувати логічну модель викладання дисциплін в межах навчального плану ».

Керівництво факультету звертається зі словами вдячності до академічної спільноти університету за активну участь у роботі по створенню індивідуальної освітньої траєкторії навчання в межах спеціальностей факультету: «Геодезія та землеустрій» , «Екологія», «Цивільна безпека».

Інформаційний супровід декан факультету АТЕ ТДАТУ

ім.Дмитра Моторного  Іванова І.Є.

заступник декана з ОВР ТДАТУ Шлєіна Л.І.

photo_2019-12-05_14-00-36 (2) photo_2019-12-05_14-00-36 photo_2019-12-05_14-00-37 (2) photo_2019-12-05_14-00-37

photo_2019-12-05_14-00-38