29 березня 2018 в рамках профорієнтаційної роботи Таврійський державний агротехнологічний університет відвідали двадцять студентів ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ»у супроводі голови циклової комісії коледжу Довбні В. О. за напрямком підготовки геодезія та землеустрій. З яких 7 студентів випускного курсу вже наступного року потенційно мають шанс бути студентами нашого ВНЗ і отримувати фах за бюджетною формою навчання.

Майбутні абітурієнти познайомились з деканом факультету «Агротехнологій та екології»,к.с.-г.н Івановою І.Є, а також зав. кафедрою «Екології та охорони навколишнього середовища» професором, д.г.н. Даценко Л. М.

Впродовж візиту вихованці коледжу відвідали лабораторію мікробіологічних досліджень та культивування грибів, що знаходиться в 6 корпусі, де старший викладач кафедри «Харчових технологій та готельно-ресторанної справи», к.т.н. Кулік А.С. провела пізнавальну лекцію про особливості вирощування грибів, зокрема гливу звичайну (Pleurotusostreatus). Студенти дізнались про технологію розведення міцелію,екологічні властивості грибів, а також їх лікувальні властивості – а саме їх імуномоделюючу та антионкологічну функції.

Після цього студентів запросили до конференц-зали інформаційно-консультаційного центру «АгроТаврія», де консультант по роботі з ВНЗ Баранник А.К. розповіла про можливості, що надає українсько-канадський проект (UHBDP) в роботі з студентами спеціальностей «Садівництво та виноградарство», «Агрономія», «Геодезія та землеустрій», «Екологія» , «Харчові технології» факультету АТЕ. Молодь має можливість отримати практичний досвід на підприємствах в межах спеціальності за рахунок проекту, отримувати додаткові стипендії впродовж стажування . В ході зустрічі завідувач кафедри Даценко Л.М. розповіла про перспективи вступу на спеціальність «Геодезія та землеустрій» на 1 курс університету за скороченим терміном навчання. Декан факультету АТЕ – ІвановаІ.Є. акцентувала увагу молоді на можливості абітурієнтів коледжу отримати освіту кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за 2 роки у ТДАТУ навчаючись за кошти державного бюджету.

Майбутні абітурієнти зустрілись з головою студентської ради факультету АТЕ Шведом Євгеном та студентами-екологами. За кавою та чаєм поспілкувалися у неформальній обстановці, де хлопцям та дівчатам коледжу розповіли про навчальний план, закордонні практики, студентські заходи, що проходять в стінах університету, відповіли на питання, що цікавили гостей.

Наприкінці зустрічі декан факультету, Ірина Євгенівна, ознайомила гостей коледжу з інфраструктурою та кафедрами 5 корпусу. Хлопцям та дівчатам було представлено сертифіковану лабораторію«Моніторингу якості ґрунтів та продукції рослинництва» та кафедру«Екології та охорони навколишнього середовища», де навчатимуться майбутні студенти-геодезисти.Крім того всіх запросили відвідати «Алею пам’яті» ректорів університету, а також Музей університету, де студентам більш детально розповіли про його багату історію та плани подальшого розвитку. Голова циклової комісії коледжу Довбні В. О. за напрямком підготовки геодезія та землеустрій отримала скорегований навчальний план за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» для подальшої плідної роботи.

Завершальним етапом зустрічі була екскурсія по території університету, молодь ознайомили з розташуванням корпусів, буфетів, бібліотеки та центру культури та дозвілля ТДАТУ.

Інформаційний супровід: асистент кафедри «Екології

та охорони навколишнього середовища»  Ткаченко М.Ю.

DSC_3220 DSC_3233 DSC_3244 DSC_3261 DSC_3268 DSC_3273 DSC_3274 DSC_3278 DSC_3287 DSC_3301