У надскладних умовах цьогоріч опинилися усі представники освітнього процесу. Незважаючи на всі труднощі, пов’язані з технічною стороною комунікації, психологічним напруженням, усі ми добре розуміємо, що задля отримання плідних результатів потрібно неймовірно багато та результативно працювати. Саме такі життєві принципи ми маємо зростити у майбутніх науковцях, теперішніх школярах, творчих, активних та дуже здібних членах Малої академії наук України.

Навіть в таких непростих умовах у поточному навчальному році було проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України. До складу журі конкурсу увійшли і представники Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Факультет АТЕ у різних секціях мали змогу представити:

1 2

Щиро вітаємо переможців та учасників конкурсу, маємо велику надію, що ваше прагнення та кропітка праця у майбутньому стануть гідним внеском в розвиток української науки! Неймовірно радіємо, що наш рідний край має таку талановиту та розумну молодь!

Вікторія Скиба, заступник декана з наукової роботи