photo_2020-02-24_18-14-14 (2)     Комфорт і затишок у рідній оселі – це основа гармонійного розвитку людини. У цьому переконані студенти та адміністрація Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. За довгу історію нашого навчального закладу для сотень студентів гуртожиток університету перетворився на другий дім, куди завжди хочеться повертатися після важкого навчального дня, де можна і відпочити, і провести час з друзями, і наполегливо працювати над собою та здобувати нові знання.

Тому, 18 лютого 2020 року в гуртожитку №4 відбулися загальні збори, ініційовані комендантом гуртожитку Березовським В.І., тема комфорту стала головною на зборах мешканців. Комендант гуртожитку звернув увагу студентів на необхідності бережного ставлення до майна; неухильного дотримання правил внутрішнього розпорядку; правилах гігієни та техніки безпеки мешканцями гуртожитку; порядок виїзду з гуртожитку студентів-магістрів другого року навчання; своєчасна оплата за проживання; правила пожежної безпеки та заборона користування пожежонебезпечними приладами; дотримання в належному вигляді житлові кімнати.

Серед представників звичайного студентства була присутня в повному складі студрада гуртожитку, а також проректор з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи Рижков О.М., заступник декана з ОВР факультету АТЕ Шлєіна Л.І. та заступник декана з ОВР факультету Е та Б Васильченко О.О.

Порушників правил проживання в гуртожитку за перше півріччя було виявлено, з ними проведена профілактична бесіда комендантом гуртожитку та заступниками деканів факультетів з організаційно-виховної роботи.

Ці вимоги підпорядковані єдиній меті – збереження життя та здоров’я студентів.

Студенти отримали відповіді на свої запитання, які виникали у ході спілкування з адміністрацією ууніверситету. Усі слушні прохання та пропозиції студентів будуть почуті, але і самим студентам необхідно активізувати свою роботу та докладати максимум зусиль задля збереження матеріальних цінностей, адже це їхній дім на всі роки навчання.

Інформаційний супровід: заступник декана з ОВР АТЕ Шлєіна Л.І

студентка факультету АТЕ Цвєткова Г.