ВисDSC_0007туп Іллі Шелеменцева, проповідника, педагога, серійного підприємця, засновника та власника інтернет ресурсу «NetWork»,  – «тренера щастя», як він сам себе назвав, а точніше відповів на питання: «Хто ти?» – одним словом, був доволі емоційним, нестандартним і достатньо зрозумілим.

Якщо про головне, то ваші знайомі, друзі, співзасновники, взаємодії між вами – все це входить до поняття «нетворкінг» (від англійської networking – мережа). Тобто, для ведення будь-яких справ, наприклад, бізнесу, потрібно вміти налагоджувати контакти, допомагати, продавати, вирішувати проблеми тощо.

Але для цього, як виявилося, потрібно знайомиться з новими людьми (мало не щотижня), мати певне коло осіб (best friends) і прислухатися до штучного інтелекту, коли у Facebook тобі висвічуються рекомендовані друзі – знайте це не випадково…

Здавалося б, що це все просто, але сам тренер має наставника і платить 100 $ за годину заняття, для особистого досягнення мети.

Нетворкінг – дуже цікава та корисна річ, якщо знати як цим ефективно користуватися!

Платформа-сервіс NetWork об’єднує працівників нового покоління та роботодавців, що готові брати на роботу шукачів без досвіду та зрощувати для себе цінні кадри.

Індік Віолетта, студентка 11МБАГ групи, факультет АТЕ

photo_2019-11-15_10-09-57 photo_2019-11-15_10-09-57 (3)