IMG_3903 18 вересня  відбулась зустріч першокурсників із студентською радою факультету агротехнології та екології. Голова ради студентського самоврядування Швед Євгеній розповів  першокурсникам про діяльність факультету, адже студентський актив факультету бере активну участь  не тільки в житті університету, а й міста.

Члени студентської ради надали уявлення  про головні напрями діяльності студентського самоврядування,  поділилися враженнями про зліт відмінників, святкування Нового року, деня народження факультету, КВН, дебют першокурсника та  багато  інших цікавих заходів нашого університету. Розповіли першокурсникам про специфіку роботи студради та про свої досягнення і перемоги.

Приємно було бачити зацікавлені очі студентів першого курсу та слова подяки за чудову зустріч. Після закінчення презентації першокурсники мали змогу запитати питання про творчі гуртки університету, спортивні секції та заходи, які планують проводити найближчим часом.

За матеріалами Людмили Шлєіної

Заступник голови інформаційного центру Гончаренко Єлизавета