ст   1 Кураторські години на факультеті АТЕ, які проводяться щосереди, є традиційною формою спілкування зі здобувачами вищої освіти. Чергова зустріч студентів спеціальностей «Садівництво та виноградарство», «Геодезія та землеустрій», «Готельно-ресторанна справа», «Цивільна безпека» відбулася 18 листопада 2020 року з омбудсменом університету Микитою Семеновим та студентським активом факультету АТЕ.

Метою заходу стало визначення обізнаності студентів факультету АТЕ щодо реалізації їх прав і свобод, академічної доброчесності, а також дотримання загальноприйнятих норм морально-етичної поведінки здобувачами вищої освіти та викладачами університету.

Здобувачам вищої освіти було надано інформацію щодо специфіки їхніх освітніх програм та можливостей індивідуальної траєкторії навчання, щодо змісту документів, які містять політику і стандарти дотримання академічної доброчесності в межах структурного підрозділу та визначають політику й стандарти дотримання академічної доброчесності у закладі вищої освіти – Кодексом честі.

Студентський омбудсмен ТДАТУ повідомив про зміст документів, що визначають алгоритм дій у разі виявлення проявів академічної недоброчесності. Омбудсмен детально розповів як діяти у проблемних ситуаціях, що стосуються освітнього процесу, куди звертатися, коли виникли ідеї щодо поліпшення студентського життя чи потреба у пораді чи реальній допомозі.

Наступним і досить важливим питанням для студентської молоді стало обговорення питання про порядок призначення виплати стипендії студентам ТДАТУ, під час обговорення якого було розглянуто загальні положення про академічні стипендії в університеті, соціальні стипендії, підстави для призначення соціальних стипендій, порядок використання коштів для надання матеріальної допомоги та заохочення в університеті. Досить жваво обговорювалося питання щодо порядку формування академічного рейтингу та критеріїв рейтингу особистих досягнень студентів ТДАТУ.

Інформаційний супровід:

заступник декана АТЕ з НР