На кафедрі фінансів, обліку і оподаткування відбулась атестація здобувачів дуальної форми навчання спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Подія відбулася у змішаному форматі: здобувачі, що під час атестації перебували на об’єктах, вийшли в етер за допомогою можливостей онлайн-платформи Zoom. Окрім кураторів здобувачів дуальної форми захід відвідали науково-педагогічні працівники кафедри. Спеціальним гостем був провідний фахівець з продажу страхових продуктів Мелітопольського відділення ПрАТ СК «ПЗУ Україна» Олексій Гагарін.

За наслідками атестації здобувачів дуальної форми навчання спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» сформовані пропозиції щодо подальшого вдосконалення такої форми навчання та аспекти її реалізації в умовах карантинних обмежень. Учасники заходу відмітили високій рівень підготовки здобувачів та затвердили їх атестацію у 1 семестрі 2021/22 н.р.

Іван Демченко, доцент,
в.о. зав. кафедри фінансів, обліку і оподаткування