конф.1У науковій бібліотеці ХНТУСГ імені Петра Василенка 24 – 25 жовтня 2019 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Бібліотечно-інформаційне середовище як драйвер змін та інновацій в освіті”. Наукову бібліотеку ТДАТУ на конференції представляли: Білоцька О.М., директорка наукової бібліотеки; Семенюк Н.М., завідувачка відділу наукової бібліографії; Вовченко С.В., бібліограф 1 категорії.

Організатори конференції – наукова бібліотека ХНТУСГ, кафедра ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін. Перед початком роботи конференції до її учасників з вітальним словом звернувся проректор з наукової роботи університету Мельник В.І. Він відзначив важливу роль наукових бібліотек у супроводі освітнього процесу та побажав учасникам конференції плідної роботи і успіхів у професійній діяльності.

В обговоренні ролі бібліотек ЗВО у сприянні розвитку інституціональних місій і цілей, активізації інноваційних процесів у забезпеченні бібліотеками інформаційного супроводу науки та освіти на сучасному етапі, прийняли участь більше 60 фахівців бібліотек ЗВО Харкова, Львова, Києва тощо. Також було розглянуто питання надання вільного доступу до науково-освітніх ресурсів, ролі бібліотеки у просуванні результатів наукової діяльності університету до вітчизняного та світового науково-інформаційного середовища, розвитку інноваційно-комунікаційних технологій, диверсифікації управління бібліотекою ЗВО, а також фондів рідкісних і цінних видань як фактору забезпечення науково-дослідної діяльності.

На заході старшим викладачем, практичним психологом Омельченко Г.Ю. було проведено коуч-тренінг «Перший крок до змін». Також було презентовано новий формат спілкування – книжковий Book-swap.

Наукова бібліотека ТДАТУ