123Напередодні 75-річчя Перемоги над нацизмом у другій світовій війні згадаймо наших колег, які попри війну, евакуацію інституту у Ашхабад, а потім повернення до Мелітополя, виконували свої обов’язки навчальної бібліотеки інституту:забезпечували студентів книгами, зберігали фонди, комплектували новими виданнями…

До 80 – річчя ТДАТУ з’явилося бажання прослідити історію бібліотеки з самого початку. В архівах університету збереглися документи лише з 1943 року, решта згоріла у полум’ї війни, але, навіть те, що залишилося, відкрило багато нових сторінок з перебігу історичних подій в житті бібліотеки. Так народився нарис «Від минулого до майбутнього: нарис з історії та сьогодення наукової бібліотеки Таврійського ДАТУ (1932 – 2012)». Пропонуємо вам один з розділів нарису. (Перейти)

Наукова бібліотека ТДАТУ