З метою розкриття наукового потенціалу  університету, бібліотека пропонує вашій увазі третій випуск проекту «Наукові напрями ТДАТУ»-«Проблемна науково-дослідна лабораторія збирання зернових методом обчісування».

На сторінках цього видання ви зможете ознайомитися з історією створення, основними досягненнями і напрямами роботи лабораторії. Окремий розділ присвячено керівникам науково-дослідної лабораторії. Заключний розділ містить основні публікації керівників та провідних науковців лабораторії.

У підготовці  брошури, крім документів з фондів бібліотеки, були використані матеріали з архіву університету, Інтернету. Окрему подяку  висловлюємо  д. т. н., професору О. М. Леженкіну за надані фотоматеріали і допомогу в підготовці брошури.

Видання може бути корисним для науковців, студентів і аспіратів, а також читачів, які бажають розширити свої знання у цій галузі.

Наукова бібліотека