У вересні, на початку нового навчального року наукова бібліотека пропонує тематичну книжкову виставку «Читай про себе. Молодіжний формат ХХІ століття».

Молодь сьогодні живе в новому часовому форматі – потрібно встигати вчитися, розважатися, спілкуватися, самостверджуватися в житті, загартовувати характер. А як справи з читацькою культурою молоді? Ми спробували розібратися, які автори і книги є сьогодні найпопулярнішими серед молодих читачів.

Серед сучасної інтелектуальної прози зараз дуже помітні українські молоді письменники: Ірен Роздобудько, Люко Дашвар, Любко Дереш, Ірена Карпа. Вони пишуть сучасні історії про смішні та трагічні дрібниці, з яких і складається життя молодої людини. Прочитаєш – і, здається, що життя не таке вже й безглузде, його є за що полюбити.

Серед молодих людей дуже популярна також сучасна іноземна література, наприклад, твори Харукі Муракамі та Мішеля Уельбека, всю творчість яких можна охарактеризувати одним рядком – мандрівки по лабіринтах душі. Всі ці автори представлені на виставці.

Сподіваємося, що наша книжкова виставка буде надійним навігатором для ваших читацьких вподобань. Виставка розташована на першому поверсі бібліотеки.

читай про себе 001