Всесвітній день науки відзначається щорічно 10 листопада. Засновником Всесвітнього дня науки за мир і розвиток, так повністю звучить назва свята,  виступила Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО). Офіційним його визнали в 2001 році. Його святкують професори, дослідники, доценти та інші наукові діячі з усього світу. Також це свято вважають своїм викладачі, лаборанти, студенти.

З нагоди Всесвітнього дня науки бібліотека університету презентує перегляд  «Наука в ім’я миру та розвитку». До уваги  читачів  представлені книги серії «Сто великих …» та біографічного видання «100 великих імен», матеріали про світову наукову еліту, українських науковців зі світовим іменем. Окремо представлені монографії –  наукові видання викладачів  університету.

Також є  цікаві статті про сьогоднішню науку, яка допомагає вдосконалити знання і все глибше розуміти все те, що відбувається навколо. Саме за рахунок неї суспільство не деградує, а розвивається, а це, як відомо, запорука успіху.

Користуючись нагодою, щиросердно вітаємо зі святом усіх науковців, викладачів, майбутніх вчених – студентів та аспірантів! Зичимо нових творчих відкриттів заради миру і процвітання нашої незалежної України!