З нагоди Дня науки в Україні, наукова бібліотека презентує перегляд літератури «Інтелектуальний ресурс України».

Розділ «Від Вернадського до Патона» – це екскурс у столітню історію Національної Академії Наук України: від періоду заснування академії до становлення, від першого президента і засновника Української академії наук Володимира Вернадського до Президента НАН України Бориса Патона.

«Аграрна наука: вчора, сьогодні, завтра» –  про рідну нам аграрну науку. В розділі представлена література про розвиток сільськогосподарської дослідної справ: перші хати-лабораторії і вже сьогоднішній Миронівський інститут  пшениці імені В. М. Ремесла. Широко представлена біобібліографістика вчених-аграріїв Л. В. Погорілого, В. В. Науменка, П. Т. Саблука та ін.

«Еліта української науки» – матеріал про видатних науковців, які були фундаторами сучасних напрямів української науки: теоретичної фізики, біля витоків якої стояли Лев Ландау та Микола Боголюбов; сучасного літакобудування, яке було б не можливе без Олега Антонова та Валентина Глушка; IT-технологій, основи яких заклали Віктор Глушков та Катерина Ющенко, авторка першої у світі мови програмування.

В рамках перегляду фахівці наукової бібліотеки та відділу з питань інтелектуальної власності та інформації оформили стенд «ТДАТУ серед кращих університетів з винахідницької діяльності». На ньому представлені свідоцтва на авторське право, патенти на сорти рослин, на винаходи та корисні моделі, які отримали винахідники нашого університету.

Запрошуємо на перегляд, який  проходить  в читальній залі наукової бібліотеки.

З нагоди свята, наукова бібліотека представляє оновлений «Моніторинг публікаційної активності науковців ТДАТУ в Web of Science, Scopus, Google Scholar».