9 квітня виповнюється 70 років ветерану Бібліотеки, ветерану Університету ЛЮДМИЛІ ОЛЕКСІЇВНІ ПЕТРОВІЙ

Сорок п’ять років  віддано улюбленій професії, бібліотеці, університету. Не дивно, що бібліотека стала для Людмили Олексіївни і справою життя, і другою домівкою..

Людмила Олексіївна – ерудована, енергійна, комунікабельна, доброзичлива і принципова людина яка користується повагою бібліотечного колективу, університетської спільноти і охоче передає свій професійний досвід колегам. Але накопичений досвід і мудрість не залишили зморшок на обличчі ювіляра, а лише додали яскравих фарб у її портрет.

Людмила Олексіївна  народилася у 1951 р. у Китаї, де батько служив кадровим офіцером. Свою бібліотечну діяльність розпочала зразу після закінчення школи, коли прийшла працювати у профспілкову бібліотеку медпрацівників м. Мелітополя. У 1974 р. заочно закінчила ХДІК і в той же рік прийшла працювати у бібліотеку МІМСГ на посаду бібліотекаря читального залу, згодом ст. бібліографа.

З 1979 р. очолила новостворений довідково-бібліографічний відділ, а з 1985 р. була призначена на посаду завідуючої бібліотекою. У 2003 р. ця посада змінюється на директора бібліотеки. З 1985 по 2008 рік Людмила Олексіївна керувала бібліотекою.

Людмила Олексіївна була свідком і учасником формування історії бібліотеки, її культури і традицій. Сьогодні – вона завідувачка музею історії університету.

«Книга – любов моя вічна…» – гасло з яким ювіляр йде по життю.

Шановна  Людмила Олексіївна, від щирого серця вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров’я, щастя і благополуччя, оптимістичного і лише весняного настрою, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах.

Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя і незрадливу удачу. Хай збуваються всі Ваші мрії та задуми!

Колектив наукової бібліотеки ТДАТУ