23–29C-MAAPbXsAI0S5v жовтня 2017 р. увесь світ відзначає Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу, який проходитить під гаслом «Open in order to…» – «Відкритий, щоб…». Таке формулювання теми спонукає вийти за межі обговорення відкритості й зосередитися на можливостях, які вона відкриває широкому загалу, окремому досліднику, академічній спільноті чи науковій установі, щоб потім вжити заходів задля втілення окреслених переваг.

Цьогорічна тема має допомогти зосередитися на визначенні кінцевих цілей відкритості, щоб надихнути академічну спільноту вживати конкретних заходів задля їхнього досягнення.

«Відкритий, щоб…» підвищити результативність моєї наукової діяльності, забезпечити рівні можливості участі у розробці нових актуальних тем, поліпшити систему охорони здоров’я – це лише кілька можливих відповідей на питання.

Наукова бібліотека підтримує рух відкритого доступу до наукової інформації через функціонування електронного архіву ElarTSATU (http://elar.tsatu.edu.ua), який накопичує, зберігає, розповсюджує та забезпечує довготривалий, постійний та надійний доступ до наукових публікацій професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів ТДАТУ.

Розміщення Вашої публікації в ElarTSATU забезпечить:

• постійне та надійне збереження наукової інформації
  • оперативне розповсюдження результатів наукових досліджень серед вітчизняної та світової наукової громади
  • отримання гарантовано високих результатів індексування в Google Scholar та інших пошукових системах
  • підвищення рейтингу та індексу цитування, можливість для пошуку міжнародних партнерів тощо.

Наукова бібліотека ТДАТУ запрошує вчених університету активніше розміщувати наукові статті, публікації в електронному архіві ElarTSATU для підтримки ініціативи відкритого доступу до наукових досліджень та підвищення рейтингу університету у світовому просторі.

За детальною інформацією звертайтесь: наукова бібліотека каб. 21 (ІІ поверх), тел. 3-34