Наукова бібліотека долучилася до Всеукраїнської акції «Кожній бібліотеці – сучасну будівлю», ініційованою Державною науковою архітектурно-будівельною бібліотекою ім. В. Г. Заболотного.

нб        На основі наданих бібліотеками даних, видано матеріали бібліотекознавчого дослідження «Будівлі українських бібліотек». Результати дослідження базувалися на вивченні 60 українських бібліотек. Запорізьку область представлено двома бібліотеками: Запорізькою обласною універсальною науковою бібліотекою та бібліотекою Таврійського державного агротехнологічного університету. Бібліотека ТДАТУ отримала безкоштовний примірник вищезгаданого видання, яке містить інформацію про книгозбірню нашого університету.

Будівлі українських бібліотек : матеріали бібліотекознав. дослідж. / Мінрегіон України, Держ. наук. архітектур.-буд. б-ка ім. В. Г. Заболотного ; уклад. В. М. П”яскіна ; редкол.: Г. А. Войцехівська (відп. ред.) [та ін.]. – Київ, 2017. – 279 с. : іл. Інформація про 60 будівель українських бібліотек, що зібрана у рамках Всеукраїнської акції «Кожній бібліотеці – сучасну будівлю» (2012-2016 рр.).

Матеріали бібліотекознавчого дослідження структуровано за територіальним принципом. У межах кожної адміністративно-територіальної одиниці – за статусом бібліотеки.

цкд

Інформація про кожну бібліотеку має уніфіковану структуру: загальна інформація, коротка історія бібліотеки, інформація про приміщення бібліотеки з короткою характеристикою, список використаної літератури. Видання проілюстроване світлинами, наданими бібліотеками, що прийняли участь у дослідженні.

Видання стане у нагоді бібліотечним працівникам, науковцям бібліотечної галузі, краєзнавцям, користувачам бібліотеки.

Дякуємо колегам ДНАББ ім. В.Г. Заболотного, сподіваємось на подальшу співпрацю!

ннл 8