До дня народження української поетеси Ліни Василівни Костенко, яка 19 березня відзначає свій 90-річний ювілей, наукова бібліотека провела поетичний марафон «Дотик слова Ліни Костенко». Мета заходу познайомити з творчістю відомої поетеси та підвищити інтерес молоді до поезії.

До участі у поетичному марафоні було запрошено усіх шанувальників поетичного слова улюбленої поетеси. У проекті взяли участь співробітники та студенти університету: Алія Айбєтова (11 МБ ЕК); Єлизавета Галкіна, Ганна Цвєткова та Владислав Блуд (21 ГЗ); Аліна Тутова (11 ФБ), Олександра Мінченко (21 ЕК); Павло Макенов, Ася Лакосіна, Артем Бурлаков та Владислав Передерій (11 ЕЕ); Єлизавета Дяткова (11 АГ); Анастасія Нестерчук та Вікторія Бубнова (11 ТР) та бібліотекарі – Наталя Ломейко, Ольга Цикало, Світлана Орлова.

Окремо висловлюємо вдячність художньому керівнику театральної студії центру культури і дозвілля Віталії Нікітіній та доценту Діні Миколаївні Нестерчук, які відгукнулися на пропозицію бібліотеки та прийняли безпосередню та активну участь у проекті.

Завдяки співпраці з завідуючим телерадіопресцентром Валерієм Єремеєвим та відеооператором Олександром Герусом був створений чудовий відеоролик «Дотик слова Ліни Костенко», який ми запрошуємо переглянути.

Наукова бібліотека щиро вітає Ліну Костенко з днем народження, зичить миру, добра та Божого благословення. Хай Вашій талановитій душі буде завжди затишно, а в творчості невпинно струменить невичерпна енергія серця!