Наукова бібліотека презентує другий випуск історико-бібліографічного нарису «Наукові напрями ТДАТУ». Видання присвячене історії становлення Мелітопольської наукової школи землеробської механіки, засновником якої є д. т. н.,чл.–кор. НААН України, професор А. С. Кушнарьов. Перша частина видання – короткий історичний нарис про землеробську механіку, як напрямок сільськогосподарської науки та її становлення в Мелітопольському інституті механізації сільського господарства. В другій частині представлена бібліографія основних робіт керівника школи д. т. н., чл.–кореспондента НААН України, професора А. С. Кушнарьова та його учнів д. т. н. А. В. Баукова,  к. т. н. В. Д. Алби, к. т. н. М. М. Данченко та ін.