krushelnycka_solomija_5208c
СОЛОМІЯ КРУШЕЛЬНИЦЬКА. УКРАЇНСЬКА ПРИМАДОННА

Бажаю так скінчити я свій шлях,                                                                              Як починала: з співом на устах! Леся Українка До 145-річчя від дня народження української оперної співачки Соломії Крушельницької, яке всесвітня мистецька спільнота відзначає 23-го вересня, наукова бібліотека підготувала експрес-виставку «Соломія Крушельницька. Українська примадонна».

заставка помандруємо
МАНДРУЄМО РІДНОЮ КРАЇНОЮ

«Буває часом сліпну від краси. Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,- Оці степи, це небо, ці ліси, Усе так гарно, чесно, незрадливо, Усе як є — дорога, явори, Усе моє – все зветься Україна. Така краса, висока і нетлінна, Що хоч спинись і з Богом говори»                                     Ліна Костенко

гуртожиток Леонардо да Вінчі 003
НАУКОВА БІБЛІОТЕКА НА ДОПОМОГУ КУРАТОРУ

Значне місце у роботі бібліотеки, як культурно-освітнього центру, відводиться вихованню культури читання, духовного розвитку особистості, формуванню гуманітарного світогляду молодого покоління.

IMG_20170912_102752
НАУКА В ОСОБАХ ТА ОСОБИСТІСТЬ В НАУЦІ

З нагоди 85-річчя Таврійського державного агротехнологічного університету наукова бібліотека презентує виставку-портрет «Наука в особах та особистість в науці». Це документально-книжкова презентація університетської науки від створення навчального закладу і до сьогодні.