2013den_energetika
UA ENERGY: ЕНЕРГЕТИКА УКРАЇНИ

До Дня енергетика, який щороку Україна святкує 22 грудня в день зимового сонцестояння наукова бібліотека підготувала тематичну виставку «UA Energy: енергетика України».

тиждень періодики
Тиждень фахової періодики на кафедрі ОПХВ ім. професора Ф.Ю. Ялпачика

З 5 по 8 грудня 2017 р. на кафедрі ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика наукова бібліотека ТДАТУ проводила захід “Тиждень фахової періодики”. Фахівці бібліотеки підготували перегляд цікавих та актуальних періодичних видань, які необхідні при вивченні дисциплін, що викладаються на кафедрі. Викладачі кафедри вдячні за огляд корисних періодичних видань і сподіваються на подальшу співпрацю.

GettyImages-51875780
ЛІТЕРАТУРНІ ПРЕМІЇ СВІТУ

Грудень – час нагородження лауреатів Нобелівської премії у галузі літератури. До цієї події наукова бібліотека підготувала тематичну виставку «Літературні премії світу», яка демонструється на першому поверсі.

dzh-svift-3
«ПРАРОДИТЕЛЬ ГУЛЛИВЕРА». До 350-річчя від дня народження Джонатана Свіфта

До 350-річчя від дня народження видатного англійського письменника Джонатана Свіфта, наукова бібліотека підготувала експрес-виставку «Прародитель Гулливера», яка демонструється на абонементі художньої літератури. На виставці експоновані книги автора – «Мандри Лемюеля Гуллівера», «Сказка бочки», «Памфлети» та «Вибране».