h_ua_den_pishevika
З Днем працівників харчової промисловості!

Наукова бібліотека від щирого серця вітає університетську спільноту з професійним святом – Днем працівників харчової промисловості. До цієї події фахівці бібліотеки підготували книжкову виставку «Технології харчової промисловості», на якій  представлені навчальні та наукові видання по даній тематиці.

заставка.75-річчя визволення
Година пам’яті «На мелітопольських рубіжах»

До 75-річчя визволення м. Мелітополя від фашистських загарбників, наукова бібліотека провела годину пам’яті «На мелітопольських рубіжах». До заходу була представлена тематична виставка «Рокам ніколи пам’яті не стерти», на якій демонструвались документальні та художні видання, архівні фотоматеріали про буремні 1941-1943 роки.

заставка
На першій лінії оборони: мелітопольці – учасники АТО

До Дня захисника України, який щорічно відзначається 14 жовтня, наукова бібліотека підготувала стендову акцію «На першій лінії оборони: мелітопольці – учасники АТО». На стендовій виставці представлені фотоматеріали про наших земляків-героїв учасників АТО.

заставка, день художника
Спадщина віків. Українське малярство

До Дня художника, який  в Україні щорічно відзначається у другу неділю жовтня (в 2018 році припадає на 14 жовтня), та до Року культурної спадщини в Україні, наукова бібліотека підготувала тематичну виставку «Контражур натхнення».

заставка
Світочі козацького духу

До Дня козацтва, який щорічно відзначається 14 жовтня, наукова бібліотека підготувала тематичну виставку «Світочі козацького духу», на якій представлена документальна та художня література про історію України, про козацьку епоху, яка надзвичайно багата подіями і героями. Це такі видання: О. П. Раєнт «Усі гетьмани України», Д.В. Сухінін «Вогняні роси», І. Нечуй-Левицький «Вогняні роси», Б. Лепкий «Битва […]

Проект «Наукові напрями ТДАТУ»

З метою розкриття наукового потенціалу  університету, бібліотека пропонує вашій увазі третій випуск проекту «Наукові напрями ТДАТУ» –  «Проблемна науково-дослідна лабораторія збирання зернових методом обчісування».

день працівників освіти
З Днем працівника освіти!

Шановні освітяни! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників освіти! День працівників освіти – свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.