заставка, день слов'янської
24 травня – День слов’янської писемності і культури

Щорічно 24 травня всі слов’янські країни відзначають День слов’янської писемності і культури та вшановують пам’ять святих рівноапостольних Кирила і Мефодія – творців слов’янської писемності. В Україні День слов’янської писемності й культури встановлено відповідно до Указу Президента України від 17 вересня 2004 року № 1096/2004. В науковій бібліотеці представлені постійно діючі тематичні виставки «Є мова – […]

Без имени
Свято- FEST «Діалоги культур» в інтеркультурному ТДАТУ

23 травня до Всесвітнього дня культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, який щорічно відзначається 21 травня, в ТДАТУ відбулося Свято- FEST «Діалоги культур». Організатори свята – наукова бібліотека, міжнародний відділ та ЦКіД.

127221050610481662563616901740
А у ТДАТУ українська вишивка цвіте

День вишиванки – улюблене свято мільйонів українців по всьому світу. Здавна вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті, виступає символом краси та міцного здоров’я, щасливої долі.

заставка
Найвідоміші музеї світу

До Всесвітнього дня музеїв, який відзначається 18 травня, наукова бібліотека підготувала експрес-виставку «Найвідоміші музеї світу».

Posters 2012.indd
День науки в Україні

До Дня науки в Україні наукова бібліотека презентує біобібліографічний покажчик серії „БІОБІБЛІОГРАФІСТИКА ПРОВІДНИХ ВЧЕНИХ ТДАТУ”. Черговий випуск серії  присвячений 80-річчю  к. т. н., старшому науковому співробітнику Шабалі Миколі Олексійовичу, випускнику МІМСГ 1961 року, який довгий час працював в рідній Alma mater.  

eiflteal
Тестовий доступ до баз даних EBSCO

З 11 травня по 10 червня 2018 року Асоціацією Інформатіо-Консорціум надано безкоштовний тестовий доступ до колекції ELFL (Electronic Information for Libraries), бази даних компанії EBSCO.