Запрошуємо викладачів надати свої публікації  в електронний архів університету ElarTSATU.

Звертаємо увагу відповідальних за випуски наукових фахових видань ТДАТУ, матеріалів конференцій, що проходили в університеті або при його сприянні, на обов’язкове надання їх у репозитарій.

Відповідно до Положення про Національний репозитарій академічних текстів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 липня 2017 р. № 541, кваліфікаційна випускна робота здобувача вищої освіти обов’язково надається для розміщення в репозиторії ЗВО.

Шановні  викладачі, розміщення вашої публікації в електронному-архіві ElarTSATU – чудовий спосіб зробити ваші дослідження доступними та підвищити цитованість.

Публікації авторів ТДАТУ для розміщення в репозитарії  мають відповідати наступним вимогам.

Публікації надсилати на е-пошту lib.nauka@tsatu.edu.ua