Наукова бібліотека, до 55-річчя доктора економічних наук, професора Тетяни Іванівни Яворської, підготувала експрес-виставку «Пишаймося», яка демонструється на навчально-науковому абонементі та персональну сторінку ювіляра в онлайн-енциклопедії Вікіпедія. На виставці представлені навчальні та наукові видання професора та наукові статті в періодичних виданнях: «Економіка підприємства», «Основи сільськогосподарської обслуговуючої кооперації», «Малий бізнес у сільському господарстві», «Структура і зміст засобів діагностики якості вищої освіти…», «Економіка аграрного підприємства» та ін.

Професор кафедри «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Тетяна Іванівна Яворська нагороджена трудовою відзнакою Міністерства аграрної політики України «Відмінник аграрної освіти та науки ІІІ ступеня» та «Відмінник аграрної освіти та науки ІІ ступеня», цінним подарунком Верховної Ради України, Подякою Міністра аграрної політики та продовольства України. Вона – автор монографій, навчальних посібників та більш як 100 наукових статей, її поважають колеги та студенти.

Наукова бібліотека щиро вітає Тетяну Іванівну з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії та нових творчих успіхів!